Najczęściej zadawane pytania.

Czym zajmuje się HomeScanner?

HomeScanner to platforma online, która oferuje użytkownikom dostęp do sprawdzonych i wiarygodnych informacji na temat nieruchomości, wystawianych na sprzedaż w różnych serwisach internetowych. Specjaliści HomeScanner skanują nieruchomość pod kątem prawnym i technicznym, dzięki czemu użytkownik otrzymuje dostęp do bardzo szczegółowych informacji, które są niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości.

Jaki jest koszt sprawdzenia nieruchomości na HomeScanner?

Do wyboru masz jeden z dostępnych pakietów: PAKIET BRĄZOWY - 99 zł* PAKIET SREBRNY - 199 zł* PAKIET ZŁOTY - 299 zł* *Podane ceny są cenami brutto. Więcej informacji na temat dostępnych pakietów znajdziesz na stronie: CENNIK

Jakie informacje otrzymam w raporcie?

W raporcie znajdziesz między innymi takie informacje, jak: · Parametry nieruchomości, m.in. analizę dokumentacji prawnej, dokładne informacje na temat budynku i działki, a więc rozkładu i wielkości pomieszczeń, dodatkowych udogodnień, mediów, podłączeń telekomunikacyjnych, opinię na temat okolicznej infrastruktury, itp. · Wgląd do dokumentacji technicznej gruntów oraz budynku · Wywiady z sąsiadami oraz właścicielem · Rzeczywiste zdjęcia nieruchomości, zarówno z zewnątrz, wewnątrz, jak i widoki z okien oraz zdjęcia najbliższej okolicy · Opinię HomeScanner o nieruchomości

Jak mogę znaleźć interesującą mnie nieruchomość?

Wprowadź adres i/lub kod ogłoszenia wybranej nieruchomości w pola wyszukiwarki, widocznej na głównej stronie serwisu HomeScanner. Jeśli nieruchomość znajduje się w naszej bazie, otrzymasz od nas podstawowe informacje na temat wskazanej nieruchomości oraz dowiesz się, jakie informacje dostępne są po wykupieniu jednego z oferowanych przez nas pakietów.

Co to jest kod ogłoszenia i jak go znajdę?

Jest to kod, którym oznaczone są ogłoszenia w niektórych portalach ogłoszeniowych. Jeśli ogłoszenie posiada taki kod, można wpisać go w wyszukiwarkę na Homescanner.pl, co ułatwi wyszukanie konkretnej nieruchomości.

Czy muszę znać pełne dane nieruchomości (adres i kod ogłoszenia)?

Nie musisz. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz jedną z tych informacji – dokładny adres lub kod ogłoszenia. Możesz też wpisać oba parametry.

Co zrobić, jeśli nie znajdę interesującej mnie nieruchomości?

Jeśli nie znajdziesz konkretnej nieruchomości w naszej bazie, wystarczy, że zgłosisz ten fakt do nas, wypełniając formularz dostępny pod linkiem: DODAJ OGŁOSZENIE. Zeskanujemy ją specjalnie dla Ciebie w ciągu 48h.

Na jak długo otrzymam dostęp do informacji?

Dostęp do raportów jest nieograniczony czasowo. Jedyne ograniczenie dotyczy liczby raportów jakie możesz kupić w poszczególnych pakietach.
Więcej informacji na temat dostępnych pakietów znajdziesz na stronie: CENNIK

W jakim formacie dostępny jest raport?

Informacje oraz zdjęcia prezentowane są bezpośrednio w serwisie Homescanner.pl z możliwością pobrania i wglądu do dokumentacji.

TOP
Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bedą one umieszczone na Twoim urządzeniu.OK