Co znajdziesz w raporcie?

Wgląd do dokumentacji
m.in. wypis z rejestru gruntów i budynków, położenie, plan zagospodarowania przestrzennego, itp.
Analizę dokumentacji prawnej
m.in. księgi wieczystej, sprawdzenie obciążenia hipotecznego, itp.
Dokładne informacje na temat budynku i działki
a więc rozkładu i wielkości pomieszczeń, dodatkowych udogodnień, itp.
Informacje na temat mediów
istniejących i możliwych podłączeń telekomunikacyjnych oraz wyposażenia budynku (np. w sprzęt AGD)
Opinia na temat okolicznej infrastruktury
dróg, oświetlenia, bliskości komunikacji miejskiej, sąsiedztwa oraz otoczenia nieruchomości
Wywiady
to informacje, które mogą utwierdzić Cię w przekonaniu lub w znaczący sposób zmienić Twoją decyzję o zakupie nieruchomości, a więc opinie właściciela i sąsiadów. W tej części znajdziesz również opinię specjalistów HomeScanner, którzy na co dzień skanują informacje na temat prezentowanych dla Ciebie nieruchomości.
Dokumentację techniczną
np. plan domu, opis techniczny, akt notarialny, itp.
Rzeczywiste zdjęcia nieruchomości
te zdjęcia pozwolą Ci dokładnie obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu. Znajdziesz na nich wszystkie plusy i minusy nieruchomości. Na zdjęciach zaprezentujemy Ci dom z zewnątrz, wewnątrz, ale też widoki z okien oraz najbliższą okolicę.

Cennik

Pakiet Brązowy

99 zł

Jeśli masz już wybraną nieruchomość, ale chciałbyś potwierdzić swoją decyzję i zweryfikować posiadane informacje, będzie to pakiet optymalny dla Ciebie. Płacisz za jeden, konkretny raport.

  • 1 raport

Pakiet Srebrny

199 zł

Masz na oku kilka nieruchomości, ale jeszcze nie zdecydowałeś. Potrzebujesz więcej informacji, aby zawęzić wybór. Ten pakiet z pewnością Ci w tym pomoże, dając dostęp do kilku najważniejszych dla Ciebie lokalizacji.

  • 3 raporty

Pakiet Złoty

299 zł

To pakiet, który będzie idealny, gdy zaczynasz poszukiwania wymarzonej nieruchomości. Przeglądasz liczne ogłoszenia, ale ciężko Ci wyselekcjonować te właściwe. Mając możliwość sprawdzenia kilkunastu nieruchomości, z pewnością wybierzesz te warte rozważenia.

  • 5 raportów

Jak działa serwis HomeScanner?
Pobierz raport o nieruchomości w trzech prostych krokach

1Wyszukaj interesującą Cię nieruchomość

Wprowadź adres i/lub kod ogłoszenia wybranej nieruchomości w pola wyszukiwarki, widocznej na głównej stronie serwisu HomeScanner. Jeśli nieruchomość znajduje się w naszej bazie, otrzymasz od nas podstawowe informacje na temat wskazanej nieruchomości oraz dowiesz się, jakie informacje dostępne są po wykupieniu pakietu.

Katalog dostępnych nieruchomości jest sukcesywnie aktualizowany o nowo pojawiające się ogłoszenia. Jeśli jednak nie znajdziesz nieruchomości, która Cię interesuje - nic straconego. Jak najszybciej zgłoś ten fakt do nas, dodając nieruchomość do bazy HomeScanner, a my zeskanujemy ją specjalnie dla Ciebie - w ciągu 48h!

2Zarejestruj się w serwisie HomeScanner

Rejestracja jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. To Ty decydujesz, czy pójdziesz o krok dalej i wykupisz jeden z proponowanych przez nas pakietów.

Wpisz swoje dane w formularzu i potwierdź je kodem, który otrzymasz na podany przy rejestracji numer telefonu. Twoje konto jest już aktywne, możesz więc wybrać najlepszy dla siebie pakiet.

3Kup jeden z dostępnych pakietów i pobierz raport

Aby wykupić dostęp do informacji, musisz posiadać konto w serwisie HomeScanner.

Do wyboru masz 3 pakiety. Wybierz taki, który najlepiej odpowiada Twoim obecnym potrzebom.

TOP
Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bedą one umieszczone na Twoim urządzeniu.OK