O nas


Serwis HomeScanner to platforma online, która oferuje użytkownikom bieżący dostęp do sprawdzonych i wiarygodnych informacji na temat nieruchomości wystawionych na sprzedaż.

Serwis skierowany jest przede wszystkim do osób, które planują zakup nieruchomości i samodzielnie poszukują odpowiedniej lokalizacji. Jednak z wiedzy zamieszczonej w serwisie może skorzystać praktycznie każdy – również osoby zawodowo związane z branżą nieruchomości, poszukujące odpowiednich i sprawdzonych lokalizacji dla swoich klientów.

Raport o nieruchomości, dostępny po wykupieniu jednego z oferowanych pakietów, umożliwia sprawdzenie nieruchomości pod względem istotnych przy zakupie parametrów oraz weryfikację ich zgodności z deklarowanymi przez sprzedającego. Zapewnia też wgląd do kluczowej dokumentacji prawnej i technicznej.

HomeScanner to pierwszy i jak na razie jedyny w Polsce serwis, dostarczający kompleksowy pakiet informacji na temat nieruchomości online. Udostępniana przez nas wiedza umożliwia naszym Klientom odpowiednią weryfikację nieruchomości przed zakupem – zarówno pod kątem prawnym, technicznym, wizualnym, jak i zasięgniętych opinii sąsiadów oraz specjalistów HomeScanner.

Raport prezentowany w serwisie dostarcza użytkownikom kompletną i wiarygodną wiedzę na temat nieruchomości. Odpowiada na najważniejsze pytania, dzięki czemu daje pewność i bezpieczeństwo przy zakupie nieruchomości.

Adres do korespondencji

Serwis HomeScanner
Vending World sp. z o.o.
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
Tel.: +48 666 401 436

Informacje o przedsiębiorcy prowadzącym serwis HomeScanner

Vendind World sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, 80-172 Gdańsk, przy ul. Trzy Lipy 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku, Wydział VII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000496023, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 9571072339 oraz numer REGON: 222023673.

TOP
Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bedą one umieszczone na Twoim urządzeniu.OK